JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

 

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Tihana Lovrić Pročelnica JUO tihana@rogoznica.hr
Tanja Božan Referent – administrativni tajnik tanja@rogoznica.hr
Željko Lušić Telefonist  

ODSJEK ZA FINANCIJE, GOSPODARSTVO I EU FONDOVE

     
Katarina Turk Voditelj odsjeka za financije, gospodarstvo i EU fondove katarina@rogoznica.hr
Dragana Zeba Viši stručni suradnik za proračun, računovodstvo i financije dragana@rogoznica.hr
Ljiljana Živković Referent za komunalne poslove ljiljana@rogoznica.hr

ODSJEK ZA KOMUNALNE, PRAVNE I OPĆE POSLOVE

Anita Bijelić Savjetnik za pravne poslove anita@rogoznica.hr
Nino Galovac Savjetnik za gradnju i prostorno planiranje nino@rogoznica.hr
Ivan Goleš Viši stručni suradnik za javnu nabavu i komunalne poslove ivan@rogoznica.hr
Emanuel Ercegović Referent – komunalni redar emi@rogoznica
Adrian Šarić Bego Referent – komunalni redar adrian@rogoznica.hr

 

 

 

Promjena veličine fonta
Kontrast

Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića Više detalja

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close