JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL
Gustav Červar Pročelnik JUO gustav@rogoznica.hr
Tanja Božan Referen – administrativni tajnik tanja@rogoznica.hr
ODSJEK ZA FINANCIJE, GOSPODARSTVO I EU FONDOVE
Nina Kursar Voditelj odsjeka za financije, gospodarstvo i EU fondove nina@rogoznica.hr
Dragana Zeba Viši referent za računovodstvo i financije dragana@rogoznica.hr
Smiljana Živković Referent blagajnik smiljana@rogoznica.hr
Ljiljana Živković Referent za komunalne poslove ljiljana@rogoznica.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNE, PRAVNE I OPĆE POSLOVE
Željana Miletić Savjetnik za pravne poslove
Emanuel Ercegović Referent – komunalni redar emanuel@rogoznica.hr
Željko Lušić Referent za komunalne poslove
Ante Bogavčić Referent za komunalnu infrastrukturu ante@rogoznica.hr

Ova stranica koristi cookies (kolačiče) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Daljnim korištenjem stranice suglasni ste s korištenjem kolačića Više detalja

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close